English

GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ

 


HABERLER

 • Ankara’ya teknik gezi
  27 MART 2015

  Endüstriyel Tasarım Bölümü Mart 2015’te Ankara’ya düzenlediğimiz teknik gezi kapsamında öğrencilerimiz Hitit Seramik, Arçelik,  Nurus Mobilya fabrikaları ve Designnobis tasarım ofisini ziyaret etti.
 • İÇMİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ SEMİNERİ TEKNİK GEZİSİ: “Aden İnşaat Malz. ve Sanayi Tic. Ltd. Şti.”
  18 MART 2015

  İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü 18 Mart 2015 tarihinde İçmimarlık ve Çevre Tasarımı 4. sınıf öğrencilerine IAED452 İçmimarlık ve Çevre Tasarımında Uygulamalı Atölye II dersi kapsamında bir teknik gezi yapılmıştır. İzmir’de, Aden firmasına gidilmiştir. İnşaat malzemeleri ve kale firmasına bayilik yapılmasının yanı sıra, mimari proje çizimi ve uygulaması da yapılmaktadır. Firma sahibi, Bilkent İç Mimarlık mezunu, Aslı İpek, bayilik yapmak ve bunun yanı sıra mimari projeler yapmanın faydalarından bahsedip, öğrencilerimize  gelecek ile ilgili planları için tavsiyeler vermiştir.
 • İÇMİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ BAHAR DÖNEMİ SEMİNERLERİ 1: FULYA ALAGÖZ
  26 ŞUBAT 2015

  İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü
  IAED 452 UYGULAMALI ATÖLYE DERSİ -  “YETKINLIK BAZLI MÜLAKAT” -  FULYA ALAGÖZ
   
  Okulumuzun İçmimarlık ve Çevre Tasarımı için Uygulama Atölyesi II dersi kapsamında 4. sınıflar, İzmir Ekonomi Üniversitesi Kariyer Yönlendirme Merkezi Koordinatörü Fulya Alagöz’le “Yetkinlik Bazlı Mülakat” seminerinde buluştular.